Seznam energetických specialistů

Publikováno: 24.09.2020

Autor: Odbor energetické účinnosti a úspor

Seznam energetických specialistů
  Legenda:
Energetický specialista má platný uvedený druh oprávnění a může vykonávat tuto činnost.
Energetický specialista nesplňuje podmínky pro výkon příslušné činnosti tzv. nemá platné oprávnění k výkonu příslušné činnosti, energetický specialista ukončil činnost..
Jméno/Firma:
Kraj:
Druh oprávnění:
Třídění:
Číslo oprávnění Jméno / Firma Obec Druh oprávnění
En.audit Kontrola klima Kontrola kotlů En.cert. budov
0001 Zálešák Martin Zlín Platný Platný Platný Platný
0002 Mrázek Karel Praha 3 Platný Neplatný Neplatný Platný
0003 Červenka Leoš Vavřinec Platný Neplatný Neplatný Platný
0006 Tintěra Ladislav Praha 3 Platný Platný Platný Platný
0009 Šála Jiří Praha 3 Platný Neplatný Neplatný Platný
0012 Škarpa Miroslav Ostrava - Svinov Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0014 Brada Vlastimil Rokycany Platný Platný Platný Platný
0015 Mareš Miroslav Chýně - Praha západ Platný Platný Platný Platný
0016 Povýšil Roman Mukařov Platný Platný Platný Platný
0018 Palečko Michal Praha 4 Platný Platný Platný Platný
0022 Porkert Jan Praha 4 - Nusle Platný Neplatný Platný Platný
0023 Klein Vít Ústí nad Labem Platný Platný Platný Platný
0026 Svoboda Jan Slezská Ostrava Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0031 Bellingová Helena Praha 2 Platný Neplatný Platný Platný
0032 Jakubes Jaroslav Líbeznice Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0033 Prokop Lubomír Třinec Platný Neplatný Platný Platný
0034 Nezhoda Jiří Klimkovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0036 Smolík Jaroslav Šestajovice Platný Neplatný Platný Platný
0037 Farták Josef Sušice Platný Platný Platný Platný
0038 Svoboda Gustav Sušice Platný Neplatný Neplatný Platný
0039 Kravčenková Světlana Ostrava-Poruba Platný Neplatný Platný Platný
0040 Šál Ondřej Unhošť Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0041 Mach Milan Zlín 4 Platný Neplatný Neplatný Platný
0042 Prokopec Vladimír Chrastava Platný Platný Platný Platný
0043 Kříha Pavel Nové Hrady Platný Platný Platný Platný
0044 Karafiát Josef Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0045 Skrott Jiří Zábřeh Platný Neplatný Platný Platný
0046 Hrubý Jiří Plzeň Platný Neplatný Neplatný Platný
0047 Truxa Jan Praha 5 Platný Platný Platný Platný
0048 Koukal František Okříšky Platný Platný Platný Platný
0051 Sýkora Josef Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0052 Kubeš Ivan Zliv - Č. Budějovice Platný Platný Platný Platný
0054 Zoul František Brno Platný Platný Platný Platný
0055 Drchota Jaroslav Františkovy Lázně Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0057 Packa Filip Vimperk II Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0060 Kuklínková Hana Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0061 Solčány Jan Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0063 Šafařík Václav Hustopeče Platný Platný Platný Platný
0064 Hruška František Zlín Platný Neplatný Neplatný Platný
0065 Polák Jan Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Platný
0066 Šafránek Jaroslav Zvole Platný Neplatný Neplatný Platný
0067 Kožušníková Dana Ostrava - Muglinov Platný Neplatný Neplatný Platný
0068 Kobrle Josef Sychrov Platný Neplatný Neplatný Platný
0069 Topinková Renata Brno Platný Neplatný Platný Platný
0070 Londinová Hana Brno Neplatný Neplatný Platný Platný
0071 Tovačovský Milan Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0072 Beranovský Jiří Praha 4 Platný Platný Platný Platný
0073 Macholda František Praha 9 Platný Platný Platný Platný
0074 Srdečný Karel České Budějovice Platný Platný Platný Platný
0076 Severýn Petr Praha 10 Platný Neplatný Platný Platný
0079 Kabeš Stanislav Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0081 Meixner Miloslav Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0082 Havlát Zdeněk Liberec Platný Neplatný Platný Platný
0084 Olmr Vladimír Praha 9 Platný Neplatný Platný Platný
0086 Procházka Vít Ostrava - Polanka nad Odrou Platný Neplatný Neplatný Platný
0087 Šimon Robert Odry Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0089 Řepišťák Martin Havířov - Šumbark Platný Neplatný Platný Platný
0091 Baginský Vladimír Třanovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0093 Vallance Bruno Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0094 Svoboda Pavel Olomouc Platný Neplatný Neplatný Platný
0095 Krajcarová Gabriela Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Platný
0101 Bílek Vojtěch Veselí nad Moravou III. Platný Neplatný Platný Platný
0102 Slavíček Roland Frýdek - Místek Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0103 Staněk Dan Poříčany, okr. Kolín Platný Neplatný Neplatný Platný
0104 Bouda Jiří Plzeň Platný Neplatný Neplatný Platný
0105 Schmidt Vladislav Chrudim IV. Platný Neplatný Platný Platný
0106 Fintes Karel Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0107 Ochotný Vladimír Pravlov Platný Platný Platný Platný
0108 Juráček Zdeněk Brno 41 Platný Platný Platný Platný
0109 Belica Petr Rožnov pod Radhoštěm Platný Platný Platný Platný
0110 Sytařová Věra Pardubice Platný Neplatný Neplatný Platný
0111 Fárka Josef Praha 6 - Nebušice Platný Platný Platný Platný
0112 Frinta Petr Náchod Platný Neplatný Neplatný Platný
0113 Kamba Václav Strakonice Platný Neplatný Platný Platný
0115 Juda Pavel Jámy Platný Platný Platný Platný
0118 Malkovský Jiří Hradec Králové Platný Neplatný Neplatný Platný
0122 Dašek Martin Kolín Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0123 Holub Jaromír Vsetín Platný Neplatný Neplatný Platný
0126 Skalník Vladimír Ústí nad Labem Platný Platný Platný Platný
0127 Tesaříková Ivana Vsetín Platný Platný Platný Platný
0128 Kabele Karel Praha 6 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0129 Sýkora Pavel Horní Lideč 94 Platný Platný Platný Platný
0131 Balák Jiří Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0132 Baručák Miroslav Frenštát p. R. Platný Neplatný Platný Platný
0133 Prokeš Jiří Jihlava Platný Neplatný Platný Platný
0137 Soviš Ivan Rýmařov Platný Neplatný Platný Neplatný
0139 Jandoš Martin Plzeň Platný Neplatný Platný Platný
0141 Štencek Lumír Opava Platný Platný Platný Platný
0142 Bobrek Vlastimil Dolní Lutyně Platný Neplatný Neplatný Platný
0143 Kubešová Marie Nový Jičín Platný Neplatný Neplatný Platný
0144 Petrovič Ján Tichá Platný Neplatný Neplatný Platný
0145 Vyskočil Jan Příbram Platný Neplatný Neplatný Platný
0147 Szczotka Břetislav Vendryně Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0148 Klimov Jaromír Hlučín Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0150 Cihelka Václav Dobříš Platný Neplatný Neplatný Platný
0153 Jarý Antonín Brandýs n L.-St. Boleslav Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0154 Vlček Zdeněk Praha 6 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0156 Fiala Michal Brno Platný Neplatný Platný Platný
0157 Bartoň Jiří Pardubice Platný Neplatný Platný Platný
0158 Praks David Brno Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0160 Kučera Petr Praha 2 Platný Neplatný Neplatný Platný
0162 Novotný Radek Karlovy Vary Platný Neplatný Platný Platný
0163 Trojan Karel Brno Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0167 Doležal Michal Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Platný
0168 Tlapa Pavel Plzeň Platný Neplatný Neplatný Platný
0170 Stopa Witold Český Těšín Platný Platný Platný Platný
0172 Prouza Libor Praha 4 - Nusle Platný Platný Platný Platný
0173 Novák Aleš Brno Platný Platný Platný Platný
0174 Servín Jan Mníšek pod Brdy Platný Neplatný Neplatný Platný
0179 Miklík Jaroslav Žďár nad Sázavou Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0180 Přikryl Zdeněk Brno Platný Neplatný Platný Platný
0181 Michálek Petr Velké Losiny Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0182 Golasovský Lubomír Třinec Platný Neplatný Platný Platný
0183 Malík Milan Kyjov Platný Neplatný Neplatný Platný
0184 Sitný Pavel Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0185 Hlaváč Zdeněk Vidče č.506 Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0186 Novák Petr Brno Platný Neplatný Platný Platný
0187 Penkov Plamen Řitka/Praha-západ Platný Platný Platný Platný
0188 Skoumal Vladimír Ruda nad Moravou Platný Neplatný Neplatný Platný
0190 Rambousek Jiří Praha 6 Neplatný Neplatný Platný Neplatný
0192 Vlk Vladimír Roudnice nad Labem Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0193 Zlatareva Veneta Praha 6 Platný Neplatný Neplatný Platný
0194 Křupka Jiří Ostrava-Výškovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0195 Bura Roman Jiříkovice Platný Platný Platný Platný
0196 Čermák Jaromír Kojetice u Prahy Platný Neplatný Neplatný Platný
0197 Prózr Jiří Praha 9 - Klánovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0198 Poštulka Martin Uničov Platný Platný Platný Platný
0199 Pejter Jan Praha 10 - Dolní Měcholupy Platný Neplatný Platný Platný
0200 Ráček Pavel Mimoň Platný Neplatný Neplatný Platný
0201 Šrámek Jan Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0202 Valový Libor Ostrava - Zábřeh Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0203 Džbánek Jaromír Litomyšl Platný Neplatný Platný Platný
0205 Špirek Tomáš Praha 3 Platný Platný Platný Platný
0206 Slavíček Jakub Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Platný
0207 Votavová Světlana Milevsko Platný Neplatný Platný Neplatný
0209 Czernik Miroslav Střítež Platný Neplatný Neplatný Platný
0210 Vyskočil Jan Velké Losiny Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0211 Vágner Milan Postřelmov Platný Neplatný Neplatný Platný
0212 Šafránek Robert Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Platný
0214 Novotný Vladimír Třebíč Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0217 Antošová Hana Děčín 24 Platný Neplatný Neplatný Platný
0218 Pejchal Karel Kostomlaty nad Labem Platný Platný Platný Platný
0221 Rybář Václav Ústí nad Labem Platný Neplatný Platný Platný
0222 Adamiecová Jana Petrovice u Karviné Platný Neplatný Neplatný Platný
0225 Král Jaroslav Stachy Platný Neplatný Platný Platný
0226 Koláček František Smržice, okr. Prostějov Platný Neplatný Platný Platný
0227 Šváb Zdeněk Hostivice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0229 Novotný Jiří Ústí nad Labem Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0230 Mercel Břetislav Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Platný
0231 Sobol Tomáš Horka nad Moravou Platný Neplatný Neplatný Platný
0232 Štěchovský Jaroslav Hradec Králové Platný Platný Platný Platný
0233 Čech Vratislav Liberec 30 Platný Neplatný Neplatný Platný
0235 Žižlavská Helena Tišnov Platný Neplatný Platný Platný
0236 Moravec Josef Karlovy Vary Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0238 Pištělák Radim Kopřivnice Platný Neplatný Neplatný Platný
0240 Svoboda Milan Praha 6 - Řepy Platný Platný Platný Platný
0241 Páv Tomáš Praha 5 Platný Neplatný Platný Platný
0243 Novotná Jindra Hradec Králové Platný Neplatný Neplatný Platný
0245 Pelcová Helena Rapotice Platný Neplatný Neplatný Platný
0248 Kutálek Antonín Ludgeřovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0250 Lorencová Olga Šternberk Platný Neplatný Neplatný Platný
0254 Gajdošík Josef Domaželice Platný Neplatný Neplatný Platný
0255 Krásný Tomáš Praha 11 Platný Platný Platný Platný
0256 Šíp Pavel Pardubice Platný Neplatný Neplatný Platný
0257 Zinburg Pavel Dolní Břežany Platný Neplatný Neplatný Platný
0261 Stuchlíková Lucie Praha 10 - Hostivař Platný Neplatný Neplatný Platný
0262 Kárník Jan Trutnov Platný Platný Platný Platný
0263 Bubenko Daniel Žatec Platný Neplatný Neplatný Platný
0264 Marek Ivan Mírov Platný Neplatný Platný Platný
0265 Knill David Police nad Metují Platný Platný Platný Platný
0266 Vaclíková Hana České Budějovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0267 Šubrt Roman Kamenný Újezd Platný Platný Platný Platný
0268 Vrána Radek Rousínov Platný Platný Platný Platný
0269 Hůlka Ctibor Úpice Platný Neplatný Neplatný Platný
0270 Bajer Stanislav Hranice Platný Platný Platný Platný
0271 Straková Renata Praha 6 - Řepy Platný Neplatný Platný Platný
0272 Kodl Gustav České Budějovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0273 Pikálek Josef Praha 4 Platný Platný Platný Platný
0274 Vanický Tomáš Choceň Platný Neplatný Neplatný Platný
0275 Málek Bohuslav Dolní Břežany Platný Neplatný Neplatný Platný
0277 Pech David Mníšek pod Brdy Platný Platný Platný Platný
0278 Richtrová Dagmar Nehvizdy Platný Neplatný Neplatný Platný
0279 Snopek Ondřej Jičín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0281 Tisucky Eugen Písek Neplatný Platný Platný Platný
0282 Vrba Jaroslav Litoměřice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0284 Krajcar Jiří Opava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0288 Schreiber Petr Brno-Královo Pole Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0289 Macík Tomáš Vsetín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0290 Bravencová Judita Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0291 Rouha Miloš Nový Bydžov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0292 Hruška Miloš Ústí nad Labem Platný Neplatný Neplatný Platný
0293 Faltysová Emilie Štětí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0294 Fejk Martin Dvůr Králové n/L Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0295 Krejčí Zdeněk České Budějovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0297 Čech Josef Ústí nad Orlicí Neplatný Neplatný Platný Neplatný
0300 Schwarz Karel Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0302 Vaverka Karel Třebíč Platný Neplatný Neplatný Platný
0303 Bukovský Tomáš Dvůr Králové n/L Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0304 Kostelecký Zdeněk Praha 4 Neplatný Neplatný Platný Platný
0305 Mužík Václav Praha 4 - Chodov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0306 Seidl Josef Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0307 Govoruchinová Renata Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0308 Berková Zdeňka Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0310 Dobeš František Votice Neplatný Platný Platný Neplatný
0311 Šubrt Alexandr Praha 3 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0312 Mertlík Vladimír Dvůr Králové n/Labem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0314 Schafer Michal Kolová Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0315 Vais Jiří Vimperk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0316 Srbljanovič Petar Praha 5 Neplatný Platný Platný Platný
0318 Schwarzer Jan Praha 8 Platný Platný Platný Platný
0319 Cigánek Vladimír Bohumín Pudlov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0320 Sekera Luboš Litoměřice Neplatný Neplatný Platný Neplatný
0321 Kostial Marek Havířov - Dolní Datyně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0323 Novák Jan Všestary 41 Neplatný Platný Platný Platný
0324 Šévl Vladimír Dvůr Králové n/L Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0325 Lelek Vít Strakonice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0326 Jánský Jiří Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0328 Kadavý Karel Praha 9 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0329 Zuberová Eva Poříčí nad Sázavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0330 Žoček Jiří Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Platný
0331 Fabikovič Jiří Břeclav Neplatný Platný Platný Platný
0332 Janík Zdeněk Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0333 Mandzák Jan Proboštov 563 Neplatný Neplatný Platný Neplatný
0334 Maňas Jiří Frýdlant nad Ostravicí Platný Platný Neplatný Platný
0335 Bechyně Milan Kašperské Hory Platný Neplatný Platný Platný
0336 Kopec Radomír Přerov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0337 Buďo Robert Frýdek-Místek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0339 Dušek Václav Sušice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0340 Šimáček Petr Plzeň Neplatný Platný Platný Platný
0341 Řezníček Martin Vyškov Neplatný Neplatný Platný Platný
0342 Setunský Pavel Vrchlabí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0343 Mach Petr Jeseník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0344 Lepcio Jaroslav Zlín Platný Neplatný Neplatný Platný
0345 Kůta Robert Praha 5 - Smíchov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0346 Bury Jiří Hodonín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0347 Hošák Jaromír Lipník nad Bečvou Neplatný Platný Platný Platný
0348 Minář Pavel Benešov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0351 Slezák Otakar Olomouc Holice Platný Neplatný Platný Platný
0352 Knobloch Radek Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0356 Možíš Miroslav Trutnov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0357 Junga Stanislav Újezd u Brna Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0358 Necidová Mária Bory Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0359 Mudrák Alexander Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0360 Bílá Jarmila Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0361 Doškář Pavel Jičín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0364 Petrůj Michal Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0365 Hlaváček Ondřej Kluky u Písku Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0367 Pecha Stanislav Dřevohostice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0368 Trčka Ladislav Střítež nad Bečvou Neplatný Platný Platný Platný
0370 Hajdu Tomáš Ondřejov Neplatný Platný Neplatný Platný
0371 Müller Richard Mírová p. Kozákovem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0372 Salava Jan Praha 9 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0373 Králíček Vít Odolena Voda Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0375 Macek Pavel Ratíškovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0376 Kopecký Václav České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0377 Vlček Václav Klatovy Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0378 Henzl Jan Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0379 Gerö Mario Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0380 Matůšková Eva Mikulčice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0381 Dinga Jan Nechanice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0384 Čtveráčková Marie České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0385 Kejmar Jiří Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0386 Hruška Vladislav Plánice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0388 Dvořáková Taťjana Praha 6 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0389 Kráčmar Bedřich Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0391 Zvěřina Aleš Litoměřice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0392 Šolc Martin Nové Město na Moravě Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0393 Heinz Rudolf Sokolov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0395 Pánek Pavel Kolín V Platný Neplatný Platný Platný
0397 Polanecký Vladislav Benešov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0398 Bártl Václav Havlíčkův Brod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0399 Lochman Vladimír Holešov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0400 Tošner Jakub České Budějovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0402 Bureš Radomír Hvozdná Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0404 Brácha Martin Hořice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0405 Abrham Lukáš Praha 3 Žižkov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0406 Matějka Jindřich Kralupy nad Vltavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0408 Frai Zdeněk Velká Losenice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0410 Pobuda Martin Planá nad Lužnicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0411 Huml Jakub Kralupy nad Vltavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0413 Sladký Jan Kutná Hora Platný Neplatný Neplatný Platný
0414 Bártl Karel Chodov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0417 Geryk Miroslav Krnov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0423 Milata Marek Bernartice nad Odrou 300 Neplatný Platný Platný Platný
0424 Hanáček Robert Kunovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0427 Žampach Radek Praha 3 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0428 Voborník Václav Kosmonosy Platný Neplatný Neplatný Platný
0429 Drmlová Miluše Mníšek pod Brdy Platný Neplatný Neplatný Platný
0433 Rück Daniel Praha 1 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0436 Sihelník Zdeněk Trhové Sviny Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0439 Staněk Pavel Hrádek nad Nisou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0440 Chvojka Jan Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0441 Kuch Pavel Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0442 Albrecht Michal Písek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0443 Sedlecký Vladimír Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0444 Němec Zdeněk Dačice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0445 Beneš Petr Nový Bor Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0446 Svatoň Jiří Rtyně v Podkrkonoší Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0447 Sedláková Leona Dolní Kounice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0448 Chochola Petr Chrást Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0449 Cieslar Marian Bystřice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0450 Šperlová Michaela Strakonice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0451 Jonáš Lubomír Vyskytná n. Jihlavou 147 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0452 Šimůnek Karel Beroun Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0455 Skovajsa Jaroslav Lukov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0456 Bělka Stanislav Kolín VI. Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0457 Kopečný Bohumil Svitavy Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0458 Šinogl Jiří Dobrá Voda u Českých Budějovic Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0459 Veleba Petr Cheb Platný Neplatný Neplatný Platný
0460 Kamenický Jiří Dlouhá Třebová Platný Neplatný Neplatný Platný
0462 Bakeš Jiří Medlešice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0463 Jindrák Martin Rychnov u Jablonce nad Nisou Platný Neplatný Neplatný Platný
0464 Mlčák Arnold Roudnice nad Labem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0465 Bouda Martin Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0466 Rejlek Miloslav Tábor Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0467 Zákoutský David Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0468 Dlouhý Milan Mariánské Lázně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0471 Řežábek Luděk Petrovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0474 Balihar Ondřej Chrudim Neplatný Neplatný Platný Platný
0475 Lorenc Oldřich Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0476 Morávek Pavel Praha 8 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0478 Navrátil Ivo Hradec Králové 2 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0479 Javůrková Iveta Nymburk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0481 Kopačík František Jablonec nad Nisou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0482 Karlík Michal Trutnov Neplatný Platný Neplatný Platný
0483 Nekvapil Ondřej Ctětín Neplatný Platný Neplatný Platný
0484 Holub Jan Jezbořice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0486 Dlask Pavel Bakov n Jizerou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0487 Wilczek Stanislav Orlová-Poruba Neplatný Neplatný Platný Platný
0488 Sukdol Jiří Rudolfov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0491 Hošek Radovan Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0493 Berger Benedikt Šumperk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0495 Princ Josef Jindřichův Hradec Neplatný Neplatný Platný Platný
0496 Kratochvíl Miroslav Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0498 Kalousek Miloš Moravany u Brna Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0499 Procházka Michal Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0501 Hlůšek František Uherské Hradiště Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0502 Vostoupal Jan Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0505 Pastyřík Ludvík Zádveřice-Raková Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0506 Mikeš Roman Bechyně Platný Neplatný Neplatný Platný
0508 Duchoň Radoslav Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0510 Černík Jan Sokolov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0511 Cuhra Josef Praha 5 Neplatný Platný Platný Platný
0514 Berit Ladislav Kralupy nad Vltavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0517 Nápravník Martin Mělník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0518 Kunecký Miroslav Praha 10 Neplatný Platný Neplatný Platný
0521 Tkadlecová Dagmar Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0523 Mádlík Petr Hradec Králové Platný Neplatný Platný Platný
0526 Storoženko Jiří Cerekvice nad Loučnou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0527 Blín Zdeněk Beroun Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0528 Běle Pavel Strakonice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0532 Zoula Dušan Praha 5 – Smíchov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0533 Pawlus Jiří Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0537 Petriščeva Anna Horšovský Týn Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0538 Boubelík Jan Praha - Zbraslav Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0539 Fabián Josef Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0540 Kycelt Petr Chlumec nad Cidlinou Neplatný Platný Platný Platný
0541 Puhaný Karel Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0542 Řihák Zdeněk Žeranovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0544 Šejna Pavel Letohrad Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0545 Kratochvíl Richard Libčice nad Vltavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0546 Musilová Andrea Chlumec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0547 Mordovanec Pavel Ústí nad Labem Neplatný Neplatný Platný Platný
0549 Bankovský Radim Praha 3 - Žižkov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0553 Hladíková Alena Měník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0555 Venkrbec Vít Klatovy IV. Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0556 Bohmann Petr Uherský Brod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0558 Kotešovec Vladimír Kolín 2 Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0559 Maršík Bohumil Chotěšov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0562 Červinka Jaroslav Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0563 Dobeš Jiří Jilemnice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0567 Koloděj Jan Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0568 Kadlec Michal Chrudim Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0570 Helekal Petr Poděbrady Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0571 Sobel Ctibor Slezská Ostrava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0572 Kostialová Eva Havířov-Dolní Datyně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0573 Čapský Radek Čepí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0575 Spurný Radek Mochtín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0576 Štefek Vladimír Rýmařov Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0577 Andrejs Dalibor Nymburk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0579 Špingl Jan Sezimovo Ústí I. Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0580 Říha Jiří Dolní Bousov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0581 Hanzlík Tomáš Teplice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0583 Podzimek Ondřej Mnichovo Hradiště Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0585 Toman Jiří Praha 9 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0587 Heřmanová Pavlína Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0589 Ondroušek Libor Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0592 Pátek Tomáš Lipník nad Bečvou Platný Neplatný Neplatný Platný
0597 Bůžek Petr Mariánské Lázně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0599 Babka Rostislav Těrlicko Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0602 Kopecká Monika Jablonné nad Orlicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0603 Lev Miloslav Rakovník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0604 Pohorský Václav Hrochův Týnec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0605 Komenda Pavel Most Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0606 Šarman Vladimír Krnov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0607 Vostal Petr Třebíč Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0609 Vician Jiří Šternberk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0610 Kovandová Marie Světlá nd Sázavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0612 Bulíř Milan Česká Lípa Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0615 Toman Milan Plzeň 10 - Lhota Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0619 Osvald Karel Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0623 Gabzdyl Milan Nový Jičín Platný Neplatný Neplatný Platný
0624 Šteflík Zdeněk Přeštice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0625 Chadim Tomáš Praha Platný Platný Platný Platný
0626 Kůla Bořivoj Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0627 Zubek Karel Vsetín Platný Platný Platný Platný
0628 Škopek Martin Kamenný Újezd Platný Platný Platný Platný
0629 Suchánek Petr Křižanov Platný Neplatný Neplatný Platný
0630 Löbl David Staré Hodějovice Platný Neplatný Platný Platný
0631 Kubín Milan Praha Platný Platný Platný Platný
0632 Malinkovičová Lenka Praha 6 Platný Platný Platný Platný
0633 Tabašek Marek Čavisov okr. Ostrava - Město Platný Neplatný Neplatný Platný
0638 Drozd Ladislav Velké Karlovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0639 Lindauer Jan Plzeň - Nezvěstice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0643 Živný Viktor Brno Neplatný Neplatný Platný Platný
0644 Ducháčová Helena Praha 10-Vršovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0647 Poskočil Zdeněk Žleby Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0648 Kytýr Josef Litvínov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0651 Žemla Petr pošta Sadská Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0653 Šohaj Petr Mělník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0656 Blažej Ladislav Tvrdonice Neplatný Platný Platný Platný
0657 Hirš Jiří Brno Neplatný Platný Platný Platný
0658 Šenková Eva Roudnice nad Labem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0659 Šillar Ivan Klatovy Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0663 Borecký Pavel Poděbrady Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0664 Panovec Vladan Vsetín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0665 Machynka Petr Uherské Hradiště Neplatný Platný Platný Platný
0666 Netolický Milan Holetín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0667 Sládková Barbora Velešín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0669 Přikryl Martin Lomnice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0672 Gromotovičová Ivana Brušperk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0673 Černý Jiří Dačice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0676 Syrový Jindřich Uhlířské Janovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0678 Huleš Miloslav Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0679 Pelčáková Pavlína Zlín-Malenovice Neplatný Neplatný Platný Platný
0681 Březík Karel Zlín-Příluky Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0683 Zajíček František Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0685 Vaněk Josef Domažlice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0686 Nobilis Petr Kolín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0687 Černý Radek Milevsko Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0688 Žubretovský Pavel Rtyně nad Bílinou Platný Platný Platný Platný
0690 Vacek Petr Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0692 Nikodem Libor Kněžmost Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0693 Pavelec Petr Český Krumlov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0694 Bárta Josef České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0695 Fixa Josef Velká Bystřice Platný Platný Platný Platný
0697 Musil Zdeněk Luka nad Jihlavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0698 Šandová Renata Praha 1 Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0700 Kvasnička Michal Písek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0704 Trčka Oldřich Spytihněv Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0707 Rýpal Jan Moravský Písek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0708 Šulc Martin Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0709 Česák Jan Praha 9 Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0710 Zikmund Miroslav Praha 5 - Jinonice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0711 Zaplatílek Luboš Vrchlabí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0712 Chaloupecký Bronislav Kněžice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0713 Ondroušek Stanislav Bystřice pod Hostýnem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0717 Stašková Ivana Roudné Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0718 Malý Josef Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0720 Zelenka Miloš Vlašim Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0722 Maxa Josef Praha 3 Platný Neplatný Neplatný Platný
0723 Konečný Michal Praha 8 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0725 Haláček Stanislav Kostelní Lhota 276 Neplatný Platný Platný Neplatný
0726 Štok Libor Náchod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0728 Skalický Ivan Hosín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0730 Dostálek Jaroslav Ústí nad Orlicí Platný Neplatný Neplatný Platný
0739 Kouba Pavel Prachatice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0742 Vrbický Karel Holice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0744 Sousedík Daniel Hlučín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0745 Slunečko Petr Bílovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0747 Nejedlý Václav Písek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0748 Mysliveček Tomáš Chodov Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0749 Kleiner Josef Krupka Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0750 Ondra David Vrbno pod Pradědem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0752 Pánek Jiří Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0754 Kintr Tomáš Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0756 Kohout Bedřich Praha 7 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0757 Šulek Josef Hříškov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0760 Janeček Pavel Karlovy Vary Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0764 Havlíček Michal Čavisov Neplatný Platný Platný Platný
0765 Štancl Jaromír Mikulov Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0766 Bradnová roz. Hudcová Lenka Měník Platný Neplatný Neplatný Platný
0767 Ostarek Roman Čeladná Platný Platný Platný Platný
0768 Knob Josef Praha 6 Platný Neplatný Platný Neplatný
0769 Škráček Jan Praha Platný Platný Platný Platný
0770 Staněk Lukáš Brno Platný Platný Platný Platný
0771 Žídek Michal Ostrava-Poruba Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0772 Čermák Miroslav Džbánov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0773 Fiala Jiří Jablonec n. Nisou Platný Neplatný Neplatný Platný
0774 Janda Jaroslav Přeštice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0775 Král Jaromír Liberec 1 Platný Neplatný Neplatný Platný
0781 Hrdlička Ivo Olomouc-Sv.Kopeček Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0782 Drápal Ivan Jiříkovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0783 Košina Ondřej Karlovy Vary Neplatný Platný Neplatný Platný
0789 Zikmund Zdeněk Havlíčkův Brod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0790 Kadlec Eduard Strakonice Neplatný Platný Neplatný Platný
0791 Behina Gustav Děčín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0796 Pešek Svatopluk Rožnov p/R Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0797 Hába Zdeněk Lom u Mostu Neplatný Platný Neplatný Platný
0799 Křivánek Tomáš Bradlec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0802 Krechlerová Kateřina Třebíč Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0804 Žuravský Petr Husinec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0805 Dvořák Jiří Jablonné nad Orlicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0806 Šerks Petr Praha 5 Neplatný Neplatný Platný Platný
0807 Plecitý Martin Praha 6 - Bubeneč Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0808 Ulbrich Zbyněk Praha 5 Platný Neplatný Neplatný Platný
0809 Variš Dušan Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0810 Černoch Karel Suchdol nad Odrou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0811 Štefko Vratislav Praha 5 - Řeporyje Platný Neplatný Neplatný Platný
0812 Kouřílek Viktor Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0814 Girl Pavel Praha 2 Neplatný Neplatný Platný Platný
0815 Švub Milan Slatinice Platný Neplatný Neplatný Platný
0817 Müller Tomáš Ústí nad Labem Platný Neplatný Platný Platný
0819 Merhout Jiří Litvínov 6 Platný Neplatný Neplatný Platný
0820 Moravec Richard Říčany Platný Neplatný Neplatný Platný
0824 Doležalová Iva Chrast Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0826 Wolf Zbyněk Domažlice Platný Neplatný Neplatný Platný
0827 Kučera Stanislav Boskovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0828 Hloucal Radek Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0829 Jakoubek Pavel Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0830 Malý Miloš Třebechovicxe pod Orebem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0831 Dovrtěl Karel Boharyně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0832 Beber Richard Praha 3 Platný Neplatný Neplatný Platný
0833 Němeček Rostislav Bohuňovice Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0834 Urválek Jaroslav Mělník Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0836 Bártík Martin Strakonice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0837 Herudek Stanislav Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0838 Kašper Vladislav Ústí nad Labem Platný Neplatný Neplatný Platný
0839 Vaculík Ladislav Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0841 Šimmer Filip Meziboří Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0843 Bína Martin Zlatníky-Hodkovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0844 Červený Martin Přehvozdí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0845 Adámek Dalibor Kardašova Řečice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0846 Hněvkovský Jiří Bradlec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0851 Koutňák Radim Ostrava - Zábřeh Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0852 Šitera Milan Tachov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0854 Nosek Pavel Valdice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0855 Kvasnička Jan Cheb Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0856 Kraus Miroslav p. Dolní Bělá Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0858 Michalovič Robert Prlov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0859 Habrnal Jaroslav Ostrava - Vítkovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0860 Tencar Jiří Praha 2 Platný Neplatný Neplatný Platný
0863 Švorba Petr Nejdek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0864 Zikán Zdeněk Koberovy Platný Platný Platný Platný
0865 Zábranský Jan Čestice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0866 Nezdara Miroslav Františkovy Lázně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0867 Ondrušek Bronislav Rýmařov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0868 Kubenková Kateřina Frýdland nad Ostravicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0869 Lagnerová Marcela Bílina Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0870 Martoch Dušan Blansko Platný Neplatný Neplatný Platný
0871 Fikar Pavel Praha 4 Platný Platný Platný Platný
0872 Varga Martin Znojmo Platný Neplatný Neplatný Platný
0873 Ščučka Pavel Vikýřovice Platný Platný Platný Platný
0874 Ročárek Zdeněk Praha - Černý Most Platný Neplatný Neplatný Platný
0875 Helcl Josef Černý Dub - Homole Platný Neplatný Neplatný Platný
0876 Ostrý Milan Brno Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0879 Vašík Radim Bílovice nad Svitavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0881 Nuslauer Pavel Chomutov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0882 Holovský Vladimír Karlovy Vary Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0883 Rataj Jaroslav Veselí nad Lužnicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0885 Popelka Josef Hvozd Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0890 Bína Michal Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0893 Sobotka Pavel Dobšice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0894 Hovorka Martin Hradec Králové Neplatný Platný Platný Platný
0895 Ledvina Leoš Horní Slavkov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0896 Brückner Tomáš Frenštát pod Radhoštěm Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0899 Kolací Silvie Kostelec nad Černými Lesy Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0900 Novotná Renata Pardubice Platný Neplatný Neplatný Platný
0901 Nejedlý Ladislav Šternberk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0904 Žůrek Petr Kostelec u Holešova Neplatný Neplatný Platný Platný
0905 Vencl David Žamberk Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
0906 Lédl Dušan Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0907 Černý Martin Olomouc Platný Neplatný Neplatný Platný
0908 Málek Miloslav Žehušice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0909 Vašulka Josef Kyjov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0910 Kupsa Tomáš Tábor Platný Neplatný Neplatný Platný
0911 Olszar Milan Bystřice Platný Neplatný Neplatný Platný
0913 Vlček Michal Ostopovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0914 Kout Daniel Liberec 7 Platný Neplatný Platný Platný
0915 Matuszek Jan Albrechtice Platný Neplatný Neplatný Platný
0917 Marek Petr Praha 6 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0918 Prouza Radim Ostrava-Poruba Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0919 Bužek David Kyjov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0920 Pavlík Radek Bílovec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0923 Hejný Lukáš Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0927 Dvořák Jaroslav Svitavy Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0928 Podzemný Václav Špičky Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0929 Pavelka Jiří Nový Jičín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0930 Jirouch Jiří Hořovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0931 Roubalík Jan Ludkovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0932 Vančata Milan Planá nad Lužnicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0933 Jaroš Petr Dolní Město Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0934 Bialek Adam Brušperk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0936 Filípek Petr Blažim 113 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0937 Matúšů Jitka Košice u Soběslavi Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0939 Čapek Jaroslav Turnov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0941 Štěrba Jiří Hrdějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0942 Kučera Pavel Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0943 Poloch Martin Šenov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0945 Chmel Petr Praha Platný Platný Platný Platný
0946 Konečný Pavel Uherský Brod Platný Neplatný Neplatný Platný
0947 Němec Pavel Zábřeh Platný Neplatný Platný Platný
0950 Sedláček Jiří Hradešín Platný Platný Platný Platný
0951 Štekl Zdeněk Rožnov p. Radhoštěm Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0952 Dvořák Pavel Tábor Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0953 Krob Rudolf Praha 2 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0955 Rulík František Ratenice 236 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0957 Rojt Jan Náchod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0958 Řezníčková Věra Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0959 Obermannová Lucie Zeleneč Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0960 Hynková Irena Rohovládova Bělá 150 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0961 Szabó Marko Vilémov u Šluknova Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0962 Beránek Stanislav Ořechov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0963 Zavadil Jiří Klášterec nad Ohří Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0965 Schreiber Oto České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0966 Chmelová Sylva Brandýs n.L.-St. Boleslav Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0967 Maňák Martin Valašské Meziříčí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0968 Kolář Jiří Bohumín - Záblatí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0970 Hynčica Dušan Kunín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0971 Petrtyl Zdeněk Český Krumlov Platný Neplatný Neplatný Platný
0972 Brichtová Stanislava Milotice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0973 Hrbek Jaroslav Karlovy Vary Neplatný Neplatný Platný Platný
0974 Hummel Luboš Jindřichův Hradec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0976 Juraček Martin Litovany Platný Neplatný Neplatný Platný
0980 Jedlička Jan Chabařovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0981 Vdovec Pavel Loket Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0982 Šupita Michal Ústí nad Labem Platný Neplatný Neplatný Platný
0983 Kojzar Jiří Strašín 137 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0984 Radovnický Jaroslav Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0985 Pouzarová Romana České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0986 Kunc Jaroslav Praha 3 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0987 Kliment Petr Praha 8 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0989 Švadleňák František Uherský Brod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0990 Müller Radek Tábor Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0991 Nejezchleba Jiří Břeclav 3 Břeclav 3 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0992 Dobeš Miroslav Praha 4 Platný Platný Platný Platný
0993 Kramoliš Milan Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0994 Borovský David Meziboří Platný Neplatný Neplatný Platný
0995 Sáblík Miroslav Valašské Klobouky Platný Neplatný Neplatný Platný
0996 Novák Radek Praha 5 Platný Neplatný Neplatný Platný
0997 Cihlář Jiří Brno Platný Platný Platný Platný
0998 John Jakub Třebíč Platný Neplatný Neplatný Platný
0999 Kolouch Pavel Kladno Platný Platný Platný Platný
1000 Rodová Marie Kladno Platný Platný Platný Platný
1001 Studecká Petra Úholičky Platný Neplatný Neplatný Platný
1003 Marek Tomáš Praha 9 Platný Platný Platný Platný
1004 Hladík Jan Čelákovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1006 Pietropaolo Roman Uherské Hradiště Neplatný Neplatný Platný Platný
1008 Lechovský Jindřich Liberec Platný Platný Platný Platný
1009 Nekvinda Lukáš Žďár nad Sázavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1011 Musil Roman Praha 9 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1012 Sojka František Komárov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1015 Petr Ladislav Frenštát p. Radhoštěm Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1016 Vyroubal Aleš Prostějov Neplatný Platný Platný Platný
1018 Hudečka Jakub Opava-Vávrovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1020 Žák Radim Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1021 Krutina Viktor Domažlice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1022 Jíška Pavel Písek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1024 Helišová Jana Dolní Břežany Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1025 Čipčala Petr Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1026 Jadrníček Tomáš Přelouč Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1027 Šimek Ladislav Těchonín 76 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1032 Vondrák Jiří Kamenný Újezd Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1033 Čermák Antonín Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1035 Plánička Jiří Liberec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1037 Bulíček Jiří Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1039 Červ Viktor Votice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1040 Dohnalová Jana Semily Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1042 Slanina Petr Praha 6 - Břevnov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1044 Kozák Jakub Světice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1045 Běle Miroslav Blatná Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1046 Doležal Martin Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1047 Petrák Zdeněk Kadaň Platný Neplatný Neplatný Platný
1048 Vaňková Ladislava Rokycany Platný Neplatný Neplatný Platný
1049 Bártl Jaroslav Jihlava Platný Neplatný Neplatný Neplatný
1050 Moler František Ostrava Platný Platný Platný Platný
1051 Svatošová Irena Ostrava - Proskovice Platný Neplatný Neplatný Platný
1052 Nesnídal Stanislav Starý Plzenec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1053 Zeman Karel Plzeň 2 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1055 Krylov Leonid Praha 10 - Hostivař Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1056 Kacerovský Aleš Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1057 Schönová Stanislava Dubí Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
1059 Šebesta Daniel Havířov - Podlesí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1060 Smolka Radim Nebovidy Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1061 Tomšovic Jaromír Bolíkovice-Čkyně Platný Platný Platný Platný
1062 Míka Jakub Liberec 1 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1063 Valenta Jaroslav Praha 9 Vysočany Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1064 Vláčilová Daniela Tršice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1065 Novák Eduard Benešov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1067 Přibil Ondřej Bystřice pod Hostýnem Neplatný Neplatný Platný Platný
1069 Kolář Jaroslav Pardubice 17 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1070 Chmelařová Irena Bílý Újezd Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1073 Chalupný Petr Spálené Poříčí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1074 Váchová Lenka Kutná Hora Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1076 Jindrák Jakub Domašov u Šternberka Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1078 Stýskala Mario Frýdek-Místek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1079 Fabikovič Vlastimil Břeclav Neplatný Platný Platný Platný
1080 Soukup Jiří Zadní Třebáň Platný Neplatný Neplatný Platný
1082 Cikán Jan Vejprnice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1083 Janýr Zdeněk Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1084 Jahelka Pavel Tuchoměřice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1086 Hvížďala Jindřich Pardubice Neplatný Platný Neplatný Neplatný
1087 Latislav Martin České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1089 Kunert Roman Olomouc-Slavonín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1093 Horák Petr Kratochvilka Platný Neplatný Neplatný Platný
1094 Lexa Vojtěch Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Platný
1095 Nagyová Dana Jesenice Platný Platný Platný Platný
1096 Rybka Dalibor Hrabyně Platný Neplatný Neplatný Neplatný
1097 Neuwirthová Petra Praha 10 Platný Platný Platný Platný
1100 Trinkl Aleš Praha 6 - Suchdol Platný Neplatný Neplatný Neplatný
1101 Papež Martin Kravaře Platný Neplatný Neplatný Neplatný
1102 Fartáková Zdeňka Sušice Platný Platný Platný Platný
1103 Pleschinger Martin Nový Bor Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1104 Gabrlíková Markéta Skrbeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1105 Klášterka Jiří Nepomuk Neplatný Neplatný Platný Neplatný
1106 Korčák Lubomír České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1108 Klepáč Tomáš Ostrava Platný Platný Platný Platný
1110 Janurová Šárka Boršov nad Vltavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1113 Drda Michal Choryně Neplatný Platný Platný Platný
1114 Buňát Pavel Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1115 Bambuch Vladislav Jeřmanice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1117 Čapek Jiří Praha 5 - Zbraslav Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1118 Stuchlík Petr Zlaté Hory Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1119 Dědina Radek Praha 7 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1122 Rubina Aleš Brno Neplatný Platný Neplatný Platný
1123 Přibyl Miloslav Teplice Platný Platný Neplatný Platný
1126 Bělohlávek Radek Kladno Platný Platný Platný Platný
1127 Šauer Martin Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1132 Bertl Jan Třemošná Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1133 Žídek Ondřej Líbeznice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1134 Bečkovský David Jeseník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1136 Martínek Petr Ostrava - Zábřeh Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1137 Bečvář Jiří Praha 1 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1138 Kotrbatý Radim Děčín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1139 Míka Pavel Strakonice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1140 Kočí Zdeněk Frýdek - Místek Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
1142 Řezáčová Eliška Roudnice nad Labem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1143 Roubíček Lukáš Praha 4 Neplatný Platný Platný Platný
1144 Brodský Jiří Nové Veselí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1145 Duda František Praha 6 - Liboc Platný Neplatný Neplatný Platný
1146 Jůna Ladislav Praha 6 Platný Neplatný Neplatný Platný
1147 Kotek Petr Liberec 30 Platný Platný Platný Platný
1149 Pešek Radek Praha 5 Platný Neplatný Neplatný Platný
1150 Žlebek Michal Suchodol nad Odrou Platný Neplatný Neplatný Platný
1151 Kaniová Dana Ostrava-Krásné Pole Platný Neplatný Neplatný Platný
1153 Havlíček Tomáš Kladno Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
1154 Grygová Kateřina Opava Platný Platný Neplatný Platný
1155 Kováč Miroslav Červený Kostelec Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
1157 Kadlec Jan Havlíčkův Brod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1158 Celuch René Nový Jičín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1159 Vývoda Pavel Milotice nad Bečvou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1160 Pohanka Tomáš Nové Veselí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1162 Svobodová Veronika Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1164 Skala Josef Blatná Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1166 Březík Josef Rokytnice Platný Neplatný Platný Platný
1167 Kratochvíl Jiří Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1169 Šmirousová Zuzana Lubná u Rakovníka Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1172 Baxa Zdeněk Dobřany Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1174 Drahota Jiří Rumburk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1175 Severa Jan Ústí nad Labem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1177 Hindrák Jiří Trutnov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1179 Hlávka Luboš Batelov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1180 Hlávka Jaroslav Třeboň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1181 Stolin Zdeněk Velká Jesenice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1182 Vinter Martin Brno Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
1183 Jerie Jiří Kadaň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1186 Stránský Miroslav Praha 7 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1187 Sládek Stanislav Velké Bílovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1189 Průža Aleš Chlístov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1192 Gregor Milan Žďár nad Sázavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1194 Augustin Roman Prostějov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1196 Krutina Pavel Domažlice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1198 Večeřa David Praha 4 - Chodov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1199 Bělohoubek Petr Mouřínov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1200 Jedlička Miroslav Doubravník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1202 Khol Miroslav Kojetice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1204 Vašíček Petr Rožnov pod Radhoštěm Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1205 Dvořák Martin Tršice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1206 Stejskal Martin Sezimovo Ústí 1 Platný Neplatný Neplatný Platný
1207 Reitknecht Jiří Brno Neplatný Platný Platný Platný
1209 Ploub Jan Domažlice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1211 Janečková Jana Rostěnice-Zvonovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1212 Klinecký Petr Hlinsko Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1213 Kotzur Jan Ostrava - Petřkovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1216 Zelník Josef Ostrava - Petřkovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1217 Bílek Lukáš Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1219 Březina Aleš Kadaň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1220 Chmela Zbyněk Pardubice Platný Neplatný Neplatný Platný
1221 Říha Vladimír Jičín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1222 Kuťáková Kamila Třebechovice p/O. Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1224 Bém Miroslav Moravské Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1225 Majer David Radomyšl Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1226 Podešva Tomáš Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1229 Langer Martin Ostrava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1230 Velička Josef Metylovice Platný Neplatný Platný Neplatný
1231 Binder Pavel Praha 6 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
1232 Picek Tomáš Srubec Platný Neplatný Neplatný Neplatný
1233 Klein Jan České Budějovice Platný Platný Platný Platný
1234 Pinkas Petr Sušice Platný Neplatný Platný Neplatný
1235 Petrů Lucie Kozlovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1237 Sytař Jan Kaplice Platný Neplatný Neplatný Platný
1238 Langer Josef Slaný Platný Neplatný Neplatný Platný
1239 Prokop Stanislav Janovice Platný Neplatný Neplatný Platný
1240 Filín Libor Třinec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1241 Vacek Zdeněk Beroun Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1243 Slabák František Kyjov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1244 Kulhánek Jiří Nymburk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1245 Svoboda Jiří Dolní Čermná Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1246 Stehlík Martin Plzeň Neplatný Platný Neplatný Neplatný
1247 Nechanický Jan Bílý Kámen Neplatný Platný Neplatný Neplatný
1248 Macas Josef Praha 4 -Újezd Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1249 Coufalová Eliška Klášterec nad Ohří Platný Neplatný Neplatný Platný
1251 Barcal Jiří Praha 8 - Kobylisy Platný Neplatný Neplatný Platný
1253 Quis Jiří Holasovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1254 Kaplanová Lucie Hradec Králové Platný Platný Platný Platný
1255 Kalina Petr Hustopeče Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1256 Šafářová Libuše Frýdlant v Čechách Platný Neplatný Neplatný Platný
1257 Kohout Pavel Dolní Bukovsko Platný Neplatný Neplatný Platný
1258 Jurenková Lucie Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1259 Kollár Petr Teplice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1260 Lemon Marcel Teplice Platný Neplatný Platný Platný
1262 Chládek Miroslav Štěpánov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1264 Tóth Luděk Miličín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1265 Líkař Luděk Tábor Platný Neplatný Neplatný Platný
1266 Misař Miroslav Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1267 Puš Martin Černošice Neplatný Platný Neplatný Neplatný
1268 Lolek Jaroslav Brno - Slatina Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1269 Matyáš Luděk Otnice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1270 Antonín Jan Jablonec nad Nisou Platný Neplatný Neplatný Platný
1271 Kaňák Petr Jihlava Platný Neplatný Neplatný Platný
1272 Hégrová Božena Praha 4 Neplatný Platný Platný Platný
1273 Konečný Martin Chvalčov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1274 Dlask Zbyněk Neratovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1275 Hrazdílková Miluše Brno - Pisárky Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1276 Švéda Edgar Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1277 Lain Miloš Roztoky Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
1278 Dienstbier Oldřich Rokycany Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1279 Lazárek Václav Znojmo Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1280 Teuchner Petr Bohumín 3 Neplatný Neplatný Platný Neplatný
1281 Kvarda Rostislav Kladno Platný Neplatný Platný Platný
1282 Renč Martin Nymburk Platný Neplatný Neplatný Platný
1283 Staněk Aleš Jičín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1284 Fenyko Pavel Praha 11 - Chodov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1285 Cuřín Jan Praha 5 - Zbraslav Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1286 Švejcar Jiří Praha 7 Platný Platný Platný Platný
1287 Pospíšilová Lucie Kojetín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1288 Primas Pavel Tábor Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1289 Florián Daniel Děčín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1290 Jirák Roman Jindřichův Hradec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1291 Plucar Jan Jindřichův Hradec Neplatný Platný Platný Platný
1292 Geratová Dagmar Samotišky Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1293 Šiborová Michaela Bílovice nad Svitavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1294 Sýkorová Petra Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1296 Báňas Ludovít Doksy Platný Platný Platný Platný
1297 Kubala Tomáš Řepiště Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1298 Machala Miroslav Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1299 Šváb Václav Plzeň - Litice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1300 Beránek Zdeněk Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1301 Matoušek Karel Košťany Neplatný Platný Platný Platný
1302 Bouzek Ondřej Mukařov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1303 Mrázek Pavel Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1305 Belza Radek Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1306 Svoboda Lukáš Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1307 Mitić Mihailo Praha 10 - Vršovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1311 Bouška Radek Starý Plzenec Neplatný Neplatný Neplatný Neplatný
1314 Čeněk Petr Praha 6 Platný Neplatný Neplatný Platný
1315 Jonasová Jana Frýdek - Místek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1316 Teplá Jana Hlinsko v Čechách Platný Neplatný Neplatný Platný
1317 Vondrák Michal Třebíč Platný Neplatný Neplatný Platný
1318 Veselý Miroslav Cheb Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1319 Zástěra Ondřej Pečky Platný Neplatný Neplatný Platný
1320 Horáková Kateřina Železný Brod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1321 Řičica Marek Vnorovy Platný Neplatný Neplatný Platný
1322 Král Josef Praha Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1326 Vejvodová Návorková Eva Říčany Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1327 Chládek Jiří Praha 6 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1328 Růžička Libor Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1329 Tauschová Klára Roztoky Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1331 Zejda Zdeněk Praha 8 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1333 Postupka Kurt Teplice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1335 Studnička Martin Hořovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1336 Živný Jindřich Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1337 Sodomka Valtr Kamenice Neplatný Neplatný Platný Platný
1338 Kostínková Jana Milevsko Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1339 Bayer Václav Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1340 Bílek Miroslav Bučovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1341 Davidová Michala Žďár nad Sázavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1342 Budín Miloslav Nové Veselí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1343 Jaďuď Michael Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1345 Krňávková Anna Zábřeh Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1346 Krejsa Miroslav Brandýs nad Labem – Stará Boleslav Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1347 Vychopeň Martin Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1348 Pokorný Zdeněk Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1349 Pawera Tomáš Jamné nad Orlicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1351 Brabec Jan Chvalčov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1352 Beck Ladislav Česká Lípa Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1353 Karafiát Miloš Lázně Bohdaneč Neplatný Neplatný Neplatný Platný
1354 Hradec Martin Praha 13